×
HOME O PROJEKTU SLUŽBY ČLÁNKY KONTAKT

KTERAK JSEM SI ZLOMILA SVŮJ ZK*RVENÝ NOS (SUE BIRD)

Ne poprvé. A ne naposled. No dobře, doufejme, že naposled.

To se tak pohybuješ v bedně a najednou BAM! (Nebo KŘÁCH! Dosaďte si jakékoliv citoslovce.) Cítila jsem, jako by mi vyletěla kost. Cítila jsem, jako bych… no moment, však tu rovnou dejme ten GIF!

Co bych k tomu tak mohla říct? Prostě má Stewie dlouhé ruce. A nechci ji z toho vinit, protože díky těm jejím dlouhým rukám vyhrála MVP, což byl také jeden z hlavních důvodů, proč jsme hrály finále ženské NBA. I když jak se tak dívám na ten GIF… auvajs.

Nejhorší věcí na zlomeném nosu není ta bolest, ale to čekání. Náš klubový doktor Adam Pourcho tehdy udělal skvělou práci, když mi nahazoval kost na správné místo. Ale byl tu jeden problém: nemohla jsem na hřiště, protože tu je jedno takové blbé pravidlo, které říká, že když krvácíš, tak tam prostě nemůžeš.

Zkrátka když nedáváš pozor, tak můžeš z ničeho nic začít krvácet z… mozku? (Sorry, nejsem doktor, jen někdo, kdo si zlomil nos.) A když krvácíš, nemůžeš na hřiště. Asi aby se nezranil někdo další.

A ten problém byl větší, než jsem se myslela, protože to nepřestávalo krvácet. Bylo to hrozné.

Prostě jen krev a krev. Kterou do toho polykáš. A pak na tobě doktoři zkouší ty jejich ‚fancy‘ vychytávky, které prokládají doktorskými už ne tolik ‚fancy‘ vychytávkami (něco na způsob ‚Strč si tenhle tampon do nosu‘).

Říkám vám, zkusili úplně všechno. A to byl tento personál jeden z nejlepších na světě. Ale když si zlomíš nos, tak to přestane krvácet, až když se to rozhodne přestat krvácet.

zdroj: theplayerstribune.com

FACEBOOK

AKTUÁLNĚ

Schopnost co nejlepšího uvědomění si, že jsme smrtelní, zvyšuje u člověka úroveň sebevědomí, schopnosti starat se o blízké, či možná paradoxně… snižuje obavy ze smrti.