×
HOME O PROJEKTU SLUŽBY ČLÁNKY KONTAKT

‚MĚL BÝT V DEVĚT HODIN DOMA‘ ANEB RANDE PROFESIONÁLNÍHO FOTBALISTY

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak může vypadat rande profesionálního sportovce? Odpověď téměř jako ze sci-fi vám dá zkušenost tehdy ještě devatenáctiléto talentovaného Adnana Januzaje působícího toho času za Manchester United.

Na odlesku slávy stoupající a stále více zářivé hvězdy Adnana Januzaje se chtěla hřát pětadvacetiletá studentka Melissa McKenzie. A tak si s ním domluvila rande. A po prvním setkání s hvězdou United si černovláska nenechala vše pro sebe.

Januzaj, jež tehdy pobíral plat 30 000 liber týdně, ji na první rande vzal do Nando’s (síť restaurací specializovaná na pokrmy z kuřat), přičemž byla Melissa rovněž otrávena z faktu, že na jejich rande přišel Adnan v teplákové soupravě a v teniskách. Také ji nemile překvapilo, že místo něj musela zaplatit parkovné po tom, co jej vyzvedla na rohu ulice. Na něm je k jejímu údivu vysadila jeho matka.

„V životě jsem nepotkala nikoho tak lakomého,“ řekla Melissa. „Strašně jsem se na naše první rande těšila. Poznali jsme se přes sociální síť, a tak jsem se na schůzku připravila, oblékla se a udělala si make-up, který mě stál 30 liber. Čekala jsem, že přijede v krásném autě, ale nakonec to skončilo tak, že jsem jej musela já vézt ve své staré, modré Fiestě a ještě zaplatit za parkování. A když mě pak vzal do Nando’s, brada mi spadla na zem.“

„Tam normálně chodím se svými přáteli, nikdy jsem si nemyslela, že mě tam na večeři vezme fotbalista Manchesteru United, zejména pak, když na sobě budu mít šaty a boty s podpatky.“

Bulváry tvrdily, že za večeři Januzaj zaplatil osmnáct liber, načež se poté odebrali do tříhvězdičkového hotelu, kde sledovali X-Factor. Adnan ji nakonec požádal, ať jej odveze, jelikož měl být v devět hodin doma.

Na tuto romanci jeden britský bulvár zareagoval slovy „Pravděpodobně moudrý tah, kamaráde“.

PS. Článek berte jako milé zpestření. Každopádně je zajímavé zjistit, že ne všichni profesionální sportovci hýří penězi pro společnost „instagramových“ modelek. Dnes pětadvacetiletý Adnan Januzaj je hráčem španělského celku Realu Sociedad, a tak lze retrospektivně tvrdit, že jeho hvězda trochu pohasla. I přes přísnou finanční i sexuální výchovu matky :-) .

FACEBOOK

AKTUÁLNĚ

Schopnost co nejlepšího uvědomění si, že jsme smrtelní, zvyšuje u člověka úroveň sebevědomí, schopnosti starat se o blízké, či možná paradoxně… snižuje obavy ze smrti.